ul. Stawki 2, lok. 2403
Warszawa 00-193
+48 517 454 517
+48 517 470 517
biuro@cityhome.com.pl

Thumbnail Slider

Firma CityHome Sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksowy pakiet usług z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami. Specjalizujemy się w nowowybudowanych nieruchomościach. Znamy ich specyfikę i problemy.

Na rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami działamy od 2005 roku. W 2015 firma CityHome została przekształcona
w spółkę z o.o.

Misją naszej firmy jest dążenie do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej na optymalnie niskim poziomie.

Za priorytet stawiamy sobie stałe polepszanie standardu życia właścicieli powierzonych nam w zarządzanie lub administrowanie nieruchomości.

Posiadamy licencje zawodowe i działamy zgodnie z przepisami prawa, standardami zawodowymi i zasadami etyki zawodowej.

 

Co oferujemy?

Profesjonalizm - profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w oparciu o wysokie standardy zawodowe i etyczne.

Rzetelność - zatrudniamy i współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami. Dbamy o gospodarkę finansową wspólnoty oraz właścicieli nieruchomości.

Partnerstwo - jesteśmy partnerem i doradcą wspólnot mieszkaniowych. Oferując usługi o wysokim standardzie, realizujemy cele klientów związane z nieruchomościami, których są właścicielami.

Wiarygodność - działamy w oparciu o licencję zarządcy nieruchomości i wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie pozyskane na rynku nieruchomości.

Indywidualizm - każdą wspólnotę mieszkaniową traktujemy w sposób indywidualny, ponieważ każda jest inna i posiada odmienne cechy.

Bezpieczeństwo - zarządzane przez nas nieruchomości są ubezpieczone. My także jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku z działalnością zawodową.